Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ 12v white aroma diffuser ] mecz 68 produkty.
Biały dyfuzor aromatyczny podłączony do ściany z napięciem 12V Super Cichy hałas 32dba
| Kolor wyglądu: | Czarny biały |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Zespół olejku eterycznego: | 500 ml |
500 metrów sześciennych pokrycia biały dyfuzor aromatyczny zaawansowana technologia 30*22.5*10cm wymiary produktu
| Kolor wyglądu: | Czarny biały |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Wielkość produktu: | 30*22,5*10 (cm) |
Wysoki zakres 500 ml dyfuzora aromatycznego w metalowej obudowie
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Maximum coverage area: | 5000 cubic meters, 1500 square meters, 15000 square feet |
30min Spray Interval Mały dyfuzor aromatyczny dla odświeżającej i pobudzającej przestrzeni
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Coverage: | 100m2 |
| Spray Volume: | 30ml/h |
150 ml Do łazienki użyj czarnego plastiku 12V, który można zamontować na ścianie
| Technologia:: | Dyfuzja zimnego powietrza |
|---|---|
| Napięcie:: | DC12V1A |
| Moc:: | 8 W. |
Ścienny komercyjny dyfuzor zapachów 8W 12V HVAC System
| Władza: | 8W |
|---|---|
| napięcie: | 12V |
| Pojemność: | 100-200 ml |
Ścienny komercyjny dyfuzor zapachów 8W 12V HVAC System
| Władza: | 8W |
|---|---|
| napięcie: | 12V |
| Pojemność: | 101-200ml |
Komercyjny dyfuzor aromatów 1000ml 15W system zapachowy HVAC
| Władza: | 15 W |
|---|---|
| napięcie: | 12V |
| Pojemność: | 500 ml |
150ml ścienny komercyjny dyfuzor zapachów aluminiowy system zapachowy HVAC
| Władza: | 8W |
|---|---|
| napięcie: | 12V |
| Pojemność: | 150 ml |
15W Cichy ścienny komercyjny dyfuzor zapachów, zasięg 1200m3
| Władza: | 15 W |
|---|---|
| napięcie: | 12V |
| Pojemność: | 500 ml |

