Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ 12v white aroma diffuser ] mecz 70 produkty.
Biała plastikowa butelka 150ml PET 300m3 Elektryczny dyfuzor do aromaterapii z adapterem 12V
| Technologia:: | Dyfuzja zimnego powietrza |
|---|---|
| Napięcie:: | DC12V1A |
| Moc:: | 8 W. |
Przenośna elektryczna maszyna zapachowa z tworzywa sztucznego z dyfuzorem zapachowym do łazienki w dni powszednie
| Materiał: | Plastikowy |
|---|---|
| Kolor: | Czarny biały |
| Instalacja: | Przenośny, do montażu na ścianie |
TWIN Pump Dyfuzja zimnego powietrza Metalowa maszyna zapachowa 500 ml na powierzchnię 200 metrów kwadratowych
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | Biało-czarny |
| Instalacja: | MONTAŻ NA ŚCIANIE, biurkowy |
Maszyna do aromatyzacji powietrza o pojemności 150 ml, cicha praca, sterowanie przez WIFI, 4G i aplikację, do użytku komercyjnego i hotelowego
| Pojemność: | 150 ml |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal |
| Moc: | 5 W |
30 ml/h Dyfuzor zapachu objętościowego z 30 min. Interwalem rozpylania Wyższe osiągi
| Size: | Small |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Fragrance Capacity: | 100ml |
Kontrola aplikacji na telefon Domowa maszyna zapachowa Naścienny dyfuzor olejków eterycznych
| Hałas: | <36 dB |
|---|---|
| Instalacja: | CENTRALNY, biurkowy, do montażu na ścianie |
| Materiał: | aluminium + metal |
Elektryczna komercyjna maszyna zapachowa 12v 2a z aluminium z mocnym wentylatorem
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Kolor:: | czarny |
| Napięcie:: | 12v2a |
Dyfuzor zapachowy 0,1 ml/h DC12V 250 ml metalowa aluminiowa dysza
| Moc (W): | 5 |
|---|---|
| Napięcie (V): | 12 |
| Gwarancja: | 1 rok |
Dyfuzor zapachowy do domu 200ml Piaskowany Kontrolowany przez aplikację 8W
| Stosowanie odświeżaczy powietrza: | Analiza drobiazgowa |
|---|---|
| Wymiar: | 163*50*125mm |
| Materiał: | aluminium + metal |
30 ml/h Spray Volume Scent Air Machine z zapachem olejów eterycznych i DC
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Color: | White |
| Spray Interval: | 30min |

