Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ 12v white aroma diffuser ] mecz 70 produkty.
System HVAC 200cbm 150ml Automatyczny dyfuzor zapachu 8W
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Pojemność oleju:: | 150 ml |
| Napięcie (V):: | 12 |
Plastikowy biały dyfuzor zapachów dla kojącego doświadczenia aromaterapii
| Timer: | Yes |
|---|---|
| Size: | Small |
| Color: | White |
12V 10W maszyna do rozpraszania zapachów HVAC do komercyjnej aromaterapii
| Władza: | 10w |
|---|---|
| napięcie: | 12V |
| Pojemność: | 2-3 l |
12V DC Silent HVAC Scent Diffuser Machine with 150ml Oil Capacity and 1ml/Hour Consumption
| Numer modelu: | MX-603 |
|---|---|
| Woltaż: | DC12V |
| Moc: | 6W |
1500m3 Pokrycie Dyfuzor zapachowy HVAC 12V 2A
| Kolor:: | Czarne srebro |
|---|---|
| Materiał:: | Szkło |
| Hałas:: | < 30 dBa |
Hotelowa łazienka 8W 150ml Zapachowa maszyna do dyfuzora olejku 300m3
| Materiał: | Plastikowy |
|---|---|
| Hałas: | <30dba |
| Pokrycie: | 1000 stóp kwadratowych |
Maszyna do perfum w łazience, elektryczny dyfuzor olejków eterycznych do kontroli zapachu
| Materiał: | Plastikowy |
|---|---|
| kolor: | Czarny biały |
| Instalacja: | Przenośny, do montażu na ścianie |
Dyfuzor zapachowy z tworzywa sztucznego o małej mocy prądu stałego o powierzchni 100 m2
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Name: | Scent Air Machine |
| Fragrance Type: | Essential Oil |
8W 12V1A 300CBM Maszyna do perfumowania łazienki do kontroli zapachów
| Materiał: | Plastikowy |
|---|---|
| kolor: | Czarny biały |
| Instalacja: | Przenośny, do montażu na ścianie |
Maszyna powietrzna o niskim poziomie hałasu 100 ml Dyfuzor olejowy 10 W o długotrwałym działaniu
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Coverage: | 100m2 |
| Spray Interval: | 30min |

