Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ 12v white aroma diffuser ] mecz 70 produkty.
Plastikowy dyfuzor olejów eterycznych o niskim poziomie hałasu 32 dB i szerokim zasięgu 500 cbm
| maksymalne zużycie oleju: | 1,5 ml/godz. ± 5% |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Inne nazwy: | Dyfuzor zapachowy do łazienki |
Inteligentny obudowa metalowa aromaterapia olej dyfuzor 300 ml butelka z tworzyw sztucznych niskiego poziomu hałasu 40dBa
| Władza: | 8W |
|---|---|
| Poziom hałasu: | <40 dB |
| Maksymalny obszar pokrycia: | 5000m³, 2000㎡, 20000sqft |
15W Czarnometalowy Dyfuzor Aromaterapii Zużycie paliwa 2 ml/godzinę dla spersonalizowanego zapachu
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Maximum coverage area: | 5000 cubic meters, 1500 square meters, 15000 square feet |
Komercyjny dyfuzor oleju eterycznego o mocy 15 W 500 ml montowany na ścianie
| Władza: | 15 W |
|---|---|
| napięcie: | 12V |
| Pojemność: | 500 ml |
Dyfuzor zapachowy HVAC 35W do przestrzeni komercyjnych, zasięg 2000m3
| Władza: | 35 W |
|---|---|
| napięcie: | 12V |
| Pojemność: | 0,5-2L |
100ml Dyfuzor Zapachowy Pojemność Zapachu: Doświadczenie Aromaterapii z Napięciem 12V
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Fragrance Type: | Essential Oil |
| Material: | Plastic |
5 W 150 ml 1000 stóp kwadratowych Aroma Air Dyfuzor do marketingu zapachowego
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Pojemność oleju:: | 150 ml |
| Napięcie: | 12V |
Maszyna zapachowa 30 ml / h do aromaterapii i rozpraszania zapachów
| Noise Level: | Low |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Name: | Scent Air Machine |

