Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ 12v white aroma diffuser ] mecz 70 produkty.
Biuro, opcjonalny dyfuzor oleju stojący na podłodze, obudowa metalowa, plastikowa butelka 500 ml
| Władza: | 10w |
|---|---|
| Poziom hałasu: | <40 dB |
| Maksymalny obszar pokrycia: | 1500m³, 500㎡, 5000sqf |
Domowa aromaterapia Zapachowa maszyna powietrzna Mały dyfuzor olejowy o niskim poziomie hałasu
| 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆: | Tak |
|---|---|
| Size: | Small |
| Color: | White |
Zasilacz prądu stałego Zdalne sterowanie Zapachowa maszyna powietrzna Biały kolor Mały rozmiar
| Fragrance Type: | Essential Oil |
|---|---|
| Remote Control: | Yes |
| Material: | Plastic |
Dyfuzor olejów eterycznych do małych powierzchni, metalowa obudowa
| Władza: | 10w |
|---|---|
| Poziom hałasu: | <40 dB |
| Maksymalny obszar pokrycia: | 1500m³, 500㎡, 5000sqf |
Czarny dyfuzor zapachowy 12V Hotel HVAC z zegarem i 500 ml napełnioną butelką oleju
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Kolor:: | Czarny biały |
| Napięcie (V):: | 12v2a |
Przenośna plastikowa maszyna zapachowa 8W 300Cbm 12V1A
| Materiał: | Plastikowy |
|---|---|
| Hałas: | <30dba |
| Pokrycie: | 1000 stóp kwadratowych |
100 metrów kwadratowych Biała plastikowa maszyna zapachowa 12V z pompą powietrza Nidec Japan do łazienki, szpitala
| Pompa powietrza:: | Japońska marka Nidec |
|---|---|
| Instalacja:: | Przenośny / montowany na ścianie |
| Pojemność oleju:: | 150 ml |
Maszyna do aromatyzacji powietrza o zasięgu 100m2 z tworzywa sztucznego, z interwałem 30-minutowego rozpylania i obudową z tworzywa sztucznego
| Power Consumption: | 10W |
|---|---|
| Remote Control: | Yes |
| Coverage: | 100m2 |
Zdalnie sterowana maszyna do węgla zapachowego o powierzchni 100 m2 i objętości 30 ml/h
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Size: | Small |
| Timer: | Yes |
Biurowa łazienka Mini 150ml 300cbm Maszyna zapachowa
| Rodzaj: | Maszyna zapachowa |
|---|---|
| kolor: | Czarny biały |
| Instalacja: | Przenośny, do montażu na ścianie |

