Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ 12v white aroma diffuser ] mecz 70 produkty.
Biały dyfuzor zapachów z timerem, niskim poziomem hałasu i wydajnością
| Coverage: | 100m2 |
|---|---|
| Fragrance Type: | Essential Oil |
| Timer: | Yes |
Inteligentny dyfuzor oleju aromaterapii z wentylatorem Maksymalna powierzchnia pokrycia 5000m3
| Władza: | 8W |
|---|---|
| Poziom hałasu: | <40 dB |
| Maksymalny obszar pokrycia: | 5000m³, 2000㎡, 20000sqft |
Home Hotel Office Aromaterapia Diffuser oleju z metalową obudową i poziom hałasu 40dBa
| Władza: | 10w |
|---|---|
| Poziom hałasu: | <40 dB |
| Maksymalny obszar pokrycia: | 1500m³, 500㎡, 5000sqf |
Maszyna do aromatyzacji ściennej z pokryciem 300CBM i cichą obsługą dla dyfuzora olejów eterycznych
| Pojemność: | 250ml |
|---|---|
| Poziom hałasu: | < 36 dB |
| Moc: | 5 W |
Inteligentny dyfuzor oleju aromaterapii 40dBa Hałas i zużycie 2 ml/godzinę dla maksymalnej powierzchni pokrycia 5000 metrów sześciennych
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Maksymalny obszar pokrycia: | 5000 metrów sześciennych, 1500 metrów kwadratowych, 15000 stóp kwadratowych |
Łazienka 8W 150ml Przenośny plastikowy dyfuzor zapachowy 1,0ml / h
| Materiał: | Plastikowy |
|---|---|
| kolor: | Czarny biały |
| Pokrycie: | 1000 stóp kwadratowych |
400 ml Diffusora zapachu olejów eterycznych 500 metrów sześciennych
| maksymalne zużycie oleju: | 1,5 ml/godz. ± 5% |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Inne nazwy: | Dyfuzor zapachowy do łazienki |
Dyfuzor zapachowy do łazienki, zamontowany na ścianie, przenośny dyfuzor olejów eterycznych, rozmiar 21*16*7,5 cm
| maksymalne zużycie oleju: | 1,5 ml/godz. ± 5% |
|---|---|
| Napięcie: | 12V |
| Inne nazwy: | Dyfuzor zapachowy do łazienki |
Komercyjny dyfuzor zapachów HVAC 8W 12V Cicha praca 100-200ml
| Władza: | 8W |
|---|---|
| napięcie: | 12V |
| Pojemność: | 101-200ml |
150ml 8W 300cbm Dyfuzor zapachowy z dyfuzją powietrza do kontroli zapachów
| Materiał: | Plastikowy |
|---|---|
| kolor: | Czarny biały |
| Pokrycie: | 1000 stóp kwadratowych |

