Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ 150ml scent air machine ] mecz 101 produkty.
Biurowa łazienka Mini 150ml 300cbm Maszyna zapachowa
| Rodzaj: | Maszyna zapachowa |
|---|---|
| kolor: | Czarny biały |
| Instalacja: | Przenośny, do montażu na ścianie |
Przenośna elektryczna maszyna zapachowa z tworzywa sztucznego z dyfuzorem zapachowym do łazienki w dni powszednie
| Materiał: | Plastikowy |
|---|---|
| Kolor: | Czarny biały |
| Instalacja: | Przenośny, do montażu na ścianie |
Przenośna plastikowa maszyna zapachowa 8W 300Cbm 12V1A
| Materiał: | Plastikowy |
|---|---|
| Hałas: | <30dba |
| Pokrycie: | 1000 stóp kwadratowych |
300cbm Hotel Aroma Diffuser, 150ml oleju pojemności Maszyna Diffuser zapachów
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Pojemność oleju:: | 150 ml |
| Napięcie (V):: | 12 |
Srebrna elektryczna centralna klimatyzacja zapachowa z butelką 150 ml oleju do domu
| Moc:: | 15 W. |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Pokrycie:: | 600cbm / 1000-2000 stóp kwadratowych |
110V Silver 150ml profesjonalna hotelowa maszyna zapachowa do małej przestrzeni 600cbm
| Moc:: | 15 W. |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Pokrycie:: | 600cbm / 1000-2000 stóp kwadratowych |
Srebrny 110V Elektryczny odświeżacz powietrza o zapachu kawy do sklepów
| Moc:: | 15 W. |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Pokrycie:: | 600cbm / 1000-2000 stóp kwadratowych |
12V DC Silent HVAC Scent Diffuser Machine with 150ml Oil Capacity and 1ml/Hour Consumption
| Numer modelu: | MX-603 |
|---|---|
| Woltaż: | DC12V |
| Moc: | 6W |
Maszyna do powietrza zapachowego o małej powierzchni / Ati - elektryczny dyfuzor zapachowy antykorozyjny do kontroli zapachu w łazience
| Technologia:: | Dyfuzja zimnego powietrza |
|---|---|
| Napięcie:: | DC12V1A |
| Moc:: | 8 W. |
Dyfuzor zapachowy Electrichotel 200m3 HVAC 250ml
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Pojemność oleju:: | 150 ml |
| Napięcie (V):: | 12 |

