Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ 150ml scent air machine ] mecz 102 produkty.
150ml Wbudowany mikrokontroler Mały rozmiar Komercyjna maszyna zapachowa HVAC Luksusowy projekt dla kasyna
| Moc:: | 15 W. |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Pokrycie:: | 600cbm / 1000-2000 stóp kwadratowych |
Maszyna zapachowa 110V Professional Silver Hotel z nebulizatorem ze stali nierdzewnej
| Moc:: | 15 W. |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Pokrycie:: | 600cbm / 1000-2000 stóp kwadratowych |
Srebrny komercyjny dozownik odświeżaczy powietrza zimnego powietrza / dyfuzora olejków eterycznych
| Moc:: | 15 W. |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Pokrycie:: | 600cbm / 1000-2000 stóp kwadratowych |
150ml Łazienka 12V Czarny Plastikowy elektryczny dyfuzor zapachowy do montażu na ścianie z uzupełnianym zapachem
| Technologia:: | Dyfuzja zimnego powietrza |
|---|---|
| Napięcie:: | DC12V1A |
| Moc:: | 8 W. |
1ml/Hour Oil Consumption 150ml Oil Capacity Under 25dba Noise HVAC Scent Diffuser Essential Oil Spray Machine
| Numer modelu: | MX-603 |
|---|---|
| Woltaż: | DC12V |
| Moc: | 6W |
1000 stóp kwadratowych Przenośny komercyjny dyfuzor zapachowy Dyfuzor wentylatora o wysokiej wydajności / zapachu
| Technologia:: | Dyfuzja zimnego powietrza |
|---|---|
| Napięcie:: | DC12V1A |
| Moc:: | 8 W. |
Cicho działający system dostarczania zapachów z materiałem PP i ustawieniem dnia tygodnia
| Technologia:: | Dyfuzja zimnego powietrza |
|---|---|
| Napięcie:: | DC12V1A |
| Moc:: | 8 W. |
150 ml Do łazienki użyj czarnego plastiku 12V, który można zamontować na ścianie
| Technologia:: | Dyfuzja zimnego powietrza |
|---|---|
| Napięcie:: | DC12V1A |
| Moc:: | 8 W. |
150 ml Napełniana butelka Automatyczny dyfuzor zapachowy z plastikową skorupą
| Technologia:: | Dyfuzja zimnego powietrza |
|---|---|
| Napięcie:: | DC12V1A |
| Moc:: | 8 W. |
Elektryczny ścienny system zapachowy Hvac o pojemności 150 ml z zamkiem, biały proszek metalowy
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Pojemność oleju:: | 150 ml |
| Napięcie (V):: | 12 |

