Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ 150ml scent air machine ] mecz 102 produkty.
DC12V 300cbm Hotel Electric Aroma Diffuser, domowa maszyna zapachowa z systemem HVAC
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Pojemność oleju:: | 150 ml |
| Napięcie (V):: | 12 |
8W 12V1A 300CBM Maszyna do perfumowania łazienki do kontroli zapachów
| Materiał: | Plastikowy |
|---|---|
| kolor: | Czarny biały |
| Instalacja: | Przenośny, do montażu na ścianie |
Biały metalowy, montowany na ścianie system dostarczania zapachów Hvac z zamkiem i uzupełnianą butelką oleju
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Pojemność oleju:: | 150 ml |
| Napięcie (V):: | 12 |
Samodzielny dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni do wielokrotnego napełniania z wentylatorem i zamkiem
| Kolor:: | Czarne srebro |
|---|---|
| Materiał:: | Aluminium anodowane |
| Hałas:: | <30dba |
Ekologiczny dyfuzor zapachowy Hvac do użytku biurowego Radosny zapach z pilotem
| Typ: | Nawilżacz z wirnikiem Cool-Mist |
|---|---|
| Orzecznictwo: | CE, RoHS |
| Wydajność mgły (galon / dzień): | 12 |
150ml Serwis OEM HVAC Automatyczny dyfuzor zapachowy Do szpitala
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Pojemność oleju:: | 150 ml |
| Napięcie (V):: | 12 |
Automatyczny dyfuzor zapachowy o pojemności 150 ml OEM z białego metalu HVAC
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Pojemność oleju:: | 150ml |
| Napięcie (V):: | 12 |
1000 Sqft samodzielna szklana butelka 100 ml Air Aroma Machine z dotykowym wyświetlaczem LCD
| Kolor:: | Czarne srebro |
|---|---|
| Materiał:: | Aluminium anodowane |
| Hałas:: | <30dba |
Metalowy automatyczny dozownik odświeżacza powietrza do malowania proszkowego na niewielką powierzchnię
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Pojemność oleju:: | 150 ml |
| Napięcie (V):: | 12 |
Samodzielny komercyjny elektryczny dyfuzor zapachowy HVAC o pojemności 150 ml do małej przestrzeni 600 cbm
| Moc:: | 15 W. |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Pokrycie:: | 600cbm / 1000-2000 stóp kwadratowych |

