Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ 150ml scent air machine ] mecz 102 produkty.
150ml washroom Plastic Automatic Fragrance Diffuser Machine With timer and inside fan for odor control
| Technology:: | Cold-air diffusion |
|---|---|
| Voltage:: | DC12V1A |
| Power:: | 8W |
Biała plastikowa butelka 150ml PET 300m3 Elektryczny dyfuzor do aromaterapii z adapterem 12V
| Technologia:: | Dyfuzja zimnego powietrza |
|---|---|
| Napięcie:: | DC12V1A |
| Moc:: | 8 W. |
100 metrów kwadratowych Biała plastikowa maszyna zapachowa 12V z pompą powietrza Nidec Japan do łazienki, szpitala
| Pompa powietrza:: | Japońska marka Nidec |
|---|---|
| Instalacja:: | Przenośny / montowany na ścianie |
| Pojemność oleju:: | 150 ml |
Dyfuzor zimnego powietrza 8W 12V1A 300 Cbm Dyfuzor zapachowy Hvac
| Technologia:: | Dyfuzja zimnego powietrza |
|---|---|
| Napięcie:: | DC12V1A |
| Moc:: | 8 W. |
Biała plastikowa elektryczna maszyna zapachowa do montażu na ścianie Z płynem do kontroli zapachu do toalety
| Technologia:: | Dyfuzja zimnego powietrza |
|---|---|
| Napięcie:: | DC12V1A |
| Moc:: | 8 W. |
100m2 Room Biały plastikowy dozownik odświeżacza powietrza z ustawieniem na dni powszednie
| Technologia:: | Dyfuzja zimnego powietrza |
|---|---|
| Napięcie:: | DC12V1A |
| Moc:: | 8 W. |
Profesjonalny elektryczny rozpylacz zapachów z odświeżaczem powietrza Wykończenie UV Plastik
| Technologia:: | Dyfuzja zimnego powietrza |
|---|---|
| Napięcie:: | DC12V1A |
| Moc:: | 8 W. |
Automatyczny dozownik odświeżacza powietrza do toalety z zegarem i wentylatorem wewnętrznym
| Technologia:: | Dyfuzja zimnego powietrza |
|---|---|
| Napięcie:: | DC12V1A |
| Moc:: | 8 W. |
500CBM 8w 250ml HVAC Aroma Fragrance Diffusers PCB Control
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Napięcie (V):: | 12 |
| Moc (W):: | 8 |
150Ml metalowe mini dyfuzory do aromaterapii z pompą powietrza o długiej żywotności, dyfuzor zapachowy
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Pojemność oleju:: | 150 ml |
| Napięcie (V):: | 12 |

