Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ external diffusers hvac scent diffuser ] mecz 89 produkty.
Big Area 220v 4l Commercial Scent Air Machine z dyfuzją zimnego powietrza i zegarem wyświetlacza LCD
| Materiał:: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor:: | Czarne srebro |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
Ekologiczna maszyna zapachowa do hotelu z systemem HVAC Bez ultradźwięków
| Imię: | Hotelowa maszyna zapachowa |
|---|---|
| Numer modelu:: | MX-802 |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
130 ml napełniona maszyna zapachowa do oleju / aluminiowy automatyczny dyfuzor zapachowy
| Kolor:: | Czarny, srebrny, złoty |
|---|---|
| Materiał:: | Aluminium anodowane |
| Hałas:: | <30dba |
Super cichy elektryczny dyfuzor zapachowy powietrza z dyfuzorem zapachowym do domu
| Napięcie:: | DC12 V. |
|---|---|
| Moc:: | 6 W. |
| Kolor:: | Czarne srebro |
HVAC Duct 50W 4000ml 5000m3 Hotelowa maszyna zapachowa Aluminium
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Moc:: | 50 W. |
7 Days Time Control Hotel Scent Machine, odświeżacz zapachu perfum do centrum handlowego
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Moc:: | 50 W. |
HVAC 1000m2 Aluminiowy samodzielny automatyczny dyfuzor zapachowy z zewnętrznym nebulizatorem i 4-litrowymi butelkami oleju
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Moc:: | 50 W. |
Klimatyzator rezerwowy z czarnego aluminium 220V Automatyczny dyfuzor zapachowy z pojemnikiem 5L
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Moc:: | 50 W. |
Komercyjna maszyna zapachowa o dużej powierzchni HVAC z oddzielnym nebulizatorem i 5-litrową butelką oleju do hotelu
| Materiał:: | Aluminium anodowane |
|---|---|
| Kolor:: | Czarne srebro |
| Pojemność oleju:: | 2,5 l * 2 |

