Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ external diffusers hvac scent diffuser ] mecz 89 produkty.
5000cbm importowany system dyfuzorów zapachowych pompy powietrza 110 V HVAC z cyfrowym wyświetlaczem i zegarem
| Materiał:: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor:: | Czarne srebro |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
Commercial Aroma Diffuser with > 200 mL Capacity 8W Power and 12V Voltage for HVAC Scent System
| Kontroluj aplikacji: | Tak |
|---|---|
| Pojemność: | > 200 ml (>6,76 uncji) |
| Tworzywo: | Metal |
Super power 5000CMB Hvac Scent System samodzielne dwie zewnętrzne dysze i timer
| Materiał:: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor:: | Czarne srebro |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
3000 CBM Shopping Mall 1000ml HVAC komercyjne maszyny zapachowe / automatyczny dyfuzor zapachowy
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Moc:: | 50 W. |
Centrum handlowe 4000 ml Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni z aluminium HVAC z pompą japońską
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Moc:: | 50 W. |
Trwała srebrna automatyczna dyfuzor zapachowy z importowaną pompą powietrza do 5000 cbm
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Moc:: | 50 W. |
Komercyjna maszyna do dyfuzji zapachów z zegarem
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Woltaż:: | 110 v - 220 V/50 Hz - 60 Hz |
| Moc:: | 50 W |
1000M2 4l komercyjny dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni z japońską pompą powietrza do centrum handlowego
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Moc:: | 50 W. |
Customized Commercial HVAC Scent System with 50W Power 500ml Oil Capacity and 316L Stainless Steel Nozzle
| Numer modelu: | MX-802 |
|---|---|
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
| Moc: | 50 W. |
Niestandardowy 500ML 12V 2A Aluminiowy dyfuzor zapachowy do lobby hotelowego Domowa maszyna zapachowa
| Kolor: | Czarne srebro |
|---|---|
| Materiał: | Szkło |
| Instalacja: | Podłącz Klimatyzację lub Zewnętrzne |

