Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ external diffusers hvac scent diffuser ] mecz 89 produkty.
5000cbm Popularnie sprzedające się wysokiej klasy dyfuzory olejków aromaterapeutycznych z 4L butelkami oleju
| Materiał:: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor:: | Czarne srebro |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
HVAC Silver Aluminium, elektryczne dyfuzory zapachowe Butelka 5L i timer
| Materiał:: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor:: | Czarne srebro |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
Duży obszar, dwa zewnętrzne nebulizatory Butelka oleju o pojemności 5 litrów Komercyjna maszyna zapachowa z zegarem
| Materiał:: | Aluminium anodowane |
|---|---|
| Kolor:: | Czarne srebro |
| Pojemność oleju:: | 2,5 l * 2 |
Elektryczny dyfuzor olejów eterycznych 12 V z kontrolą dotykową do użytku komercyjnego
| Władza: | 10w |
|---|---|
| napięcie: | 12V |
| Rodzaj: | Nawilżacz z wirnikiem Cool-Mist |
Mocna maszyna do dyfuzji zimnego powietrza Aroma, odświeżacz powietrza zapachowego do systemu Hvac
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Moc:: | 50 W. |
Hotelowy elektryczny dyfuzor zapachowy olejków, handlowa maszyna zapachowa HVAC ze stali nierdzewnej
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Woltaż:: | 110 v - 220 V/50 Hz - 60 Hz |
| Moc:: | 50 W |
Hotelowy olej do napełniania o niskim poziomie hałasu 1L 4L Air Aroma Dyfuzor
| Numer modelu:: | Dyfuzor zapachowy MX-802 |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Moc:: | 50 W. |
Aroma Scent Air Machine Handlowy dyfuzor olejków eterycznych z japońską pompą do systemu HVAC
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Moc:: | 50 W. |
Profesjonalne dyfuzory olejków eterycznych o pojemności 5000 Cbm Hvac z 2 zewnętrznymi nebulizatorami i zegarem
| Materiał:: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor:: | Czarne srebro |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
Pokrycie 5000CMB aluminiowe, stołowe, elektryczne dyfuzory olejków eterycznych HVAC z 2 zewnętrznymi nebulizatorami
| Materiał:: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor:: | Czarne srebro |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |

