Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ 500ml essential oil diffuser ] mecz 301 produkty.
Konfigurowalny olejek eteryczny Santal do dyfuzora samochodowego - Olejek zapachowy klasy C
| EINECS: | 289-995-2 |
|---|---|
| Stopień: | Perfumy klasy C |
| Funkcjonować: | Układ nerwowy |
Świece zapachowe z jaśminem i kryształkami, olejek zapachowy, olejek eteryczny, dyfuzor zapachowy
| EINECS: | 289-995-2 |
|---|---|
| Stopień: | Perfumy klasy C |
| Funkcjonować: | Układ nerwowy |
Bezpłatny próbkowy olej aromatyczny olej zapachowy Shangri-La Aromaterapia olej eteryczny zestaw do dyfuzora zapachowego
| EINECS: | 289-995-2 |
|---|---|
| Stopień: | Perfumy klasy C |
| surowiec: | Olej |
Pure Plant Extraction Fragrance Oil with Peculiar Smell Decomposition and Imported Functional Essential Oil 500ml
| Numer EINECS: | 289-995-2 |
|---|---|
| Stopień: | Perfumy klasy C |
| Surowiec: | Olej |
Wysoka gęstość 100% czysty zapach lawendy Lemongrass Aroma Źródło olej eteryczny do masowego sprzedaży 5L 10L
| Numer EINECS: | 289-995-2 |
|---|---|
| Stopień: | Perfumy klasy C |
| Funkcjonować: | Układ nerwowy |
Aroma Scent Air Dyfuzor Maszyna System dostarczania olejków eterycznych Zapach
| Instalacja: | samodzielny, do montażu na ścianie; |
|---|---|
| Materiał:: | Anodowane aluminium + zasilana stal powlekana |
| Kolor:: | Czarny |
Dyfuzor olejku aromaterapeutycznego 31w 5000cbm 6ml / h Do lobby hotelowego
| Materiał:: | Metal malowany proszkowo |
|---|---|
| Kolor:: | czarny |
| Głośność dźwięku: | <40dba |
1,8 ml / H 1200CBM Dyfuzor zapachowy powietrza HVAC Dyfuzor zapachowy olejków eterycznych
| Głośność dźwięku: | < 20dba |
|---|---|
| Zasięg: | 1200CBM |
| zużycie oleju: | 0-1,8 ml/godzinę |
Inteligentny obudowa metalowa aromaterapia olej dyfuzor 300 ml butelka z tworzyw sztucznych niskiego poziomu hałasu 40dBa
| Władza: | 8W |
|---|---|
| Poziom hałasu: | <40 dB |
| Maksymalny obszar pokrycia: | 5000m³, 2000㎡, 20000sqft |
Inteligentny dyfuzor oleju aromaterapii z wentylatorem Maksymalna powierzchnia pokrycia 5000m3
| Władza: | 8W |
|---|---|
| Poziom hałasu: | <40 dB |
| Maksymalny obszar pokrycia: | 5000m³, 2000㎡, 20000sqft |

