Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ 500ml essential oil diffuser ] mecz 301 produkty.
Olejek eteryczny 14W 500ml 1,5ml / h Dyfuzor zapachowy
| Nazwa: | Dyfuzor zapachu powietrza |
|---|---|
| Rodzaj: | Zasilanie bateryjne |
| Materiał:: | Plastikowy |
Home Hotel Office Aromaterapia Diffuser oleju z metalową obudową i poziom hałasu 40dBa
| Władza: | 10w |
|---|---|
| Poziom hałasu: | <40 dB |
| Maksymalny obszar pokrycia: | 1500m³, 500㎡, 5000sqf |
Cabana 500ml Hotel Collection Oleje eteryczne z cytryną, jasminem, piżmem i innymi zapachami
| Materiał: | Naturalna Esencja |
|---|---|
| Zapach: | Domek |
| Cechy: | Do użytku z dyfuzorem zapachowym |
Gorąca wyprzedaż Producenci 500 ml olejków eterycznych do aromaterapii do dyfuzora zapachowego z patyczkami, olejek eteryczny z trawy cytrynowej, czysty olejek eteryczny
| Tom: | 500ml |
|---|---|
| Numer EINECS: | 289-995-2 |
| Stopień: | Perfumy klasy C |
Stand Alone Hotel 22W 1500cbm 500ml zapachowy dyfuzor zapachowy
| Imię: | Dyfuzor zapachowy powietrza |
|---|---|
| Napięcie:: | DC12V2A |
| Moc:: | 22 W. |
Marriott Hotel Parfum Factory 100% naturalny olej zapachowy Perfumy dla dyfuzorów Kobiety Mężczyźni Oleje eteryczne Długotrwałe 500ml
| Numer EINECS: | 289-995-2 |
|---|---|
| Stopień: | Perfumy klasy C |
| surowiec: | Olej |
Odświeżacze powietrza HVAC Elektryczny dyfuzor zapachowy Elektryczny dyfuzor olejków eterycznych
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Kolor:: | Czarny biały |
| Napięcie (V):: | 220 |
Importowany funkcjonalny ekstrakt z czystych roślin 100% czysty olejek zapachowy olejek eteryczny 500ml do dyfuzorów
| Nr modelu: | Ritz Carlton |
|---|---|
| EINECS: | 289-995-2 |
| Stopień: | Perfumy klasy C |
Olej eteryczny na zamówienie dla przemysłu komercyjnego 500 ml oleju zapachowego
| EINECS: | 289-995-2 |
|---|---|
| Stopień: | Perfumy klasy C |
| Surowiec: | Olej |
Metalowy domowy dyfuzor zapachowy do domu z dwoma pompkami powietrza
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Kolor:: | Czarny biały |
| Pojemność oleju:: | 500 ml |

