Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ 500ml essential oil diffuser ] mecz 301 produkty.
Zapachowy olejek zapachowy 24k Magic Aroma do dyfuzora Aroma 360
| Typ: | Naturalne aromaty i zapachy |
|---|---|
| Stosowanie:: | Dyfuzory zapachowe |
| Nazwa produktu: | olejek zapachowy |
Elektryczny dyfuzor perfum HVAC w lobby hotelowym z pompą sprężonego powietrza
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Kolor:: | Czarny biały |
| Napięcie (V):: | 220 |
Metal 1000ml 3000cbm HVAC Hotel Lobby Scent Machine
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Kolor:: | Czarny biały |
| Napięcie (V):: | 220 |
Anodowane aluminium 500ml 1000m2 50W Dyfuzor zapachowy olejku aromatycznego
| Technologia:: | Dyfuzja zimnego powietrza |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Moc:: | 50 W. |
Automatyczny dyfuzor zapachowy z wentylatorem elektrycznym do siłowni i nebulizator ze stali nierdzewnej bez wycieku oleju
| Napięcie:: | DC12V2A |
|---|---|
| Moc:: | 22 W. |
| Hałas:: | <35dba |
Cichy elektryczny dyfuzor perfum Black Metal z uzupełnianym zapachem i butelką 500 ml
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Kolor:: | czarny |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
2000CBM Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni z olejkiem eterycznym do sklepu firmowego
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Kolor:: | czarny |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
500 ml oleju zapachowego klasy C o mocy produkcyjnej 2000 kg dla dyfuzorów aromatycznych
| Numer EINECS: | 289-995-2 |
|---|---|
| Stopień: | Perfumy klasy C |
| Funkcjonować: | Układ nerwowy |
Super ciche przenośne dyfuzory olejków eterycznych w holu hotelu 1000 ml na duży obszar
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Moc:: | 50 W. |
Niski poziom hałasu 32dba Diffuser aromatyczny olej eteryczny zaawansowana technologia dla pokrycia 500cbm
| Weight: | 0.5 Pounds |
|---|---|
| Timer Settings: | 1 Hour/3 Hours/6 Hours/on |
| Product Size: | 20.2*8*15.5( Cm) |

