Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ 5000cbm hvac aroma diffuser ] mecz 45 produkty.
Aluminiowy dyfuzor zapachowy 75W 4L 5000cbm HVAC do hotelu
| Materiał:: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor:: | Czarne srebro |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
Lobby hotelowe 75W 5000cbm 6,5ml / h HVAC Commercial Aroma Diffuser , HVAC Scent Dyfuzor
| Materiał:: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor:: | Czarne srebro |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
5000m3 Coverage 220V Commercial HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and Central Air Conditioning Scent System
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
|---|---|
| Moc: | 50 W. |
| Poziom hałasu: | < 32 dB |
110V Silver HVAC 40000ml podwójna butelka oleju Aroma Diffuser Maszyna pokryta 5000cbm dla portu powietrza
| Materiał:: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor:: | Czarne srebro |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
Dyfuzor olejku aromaterapeutycznego 31w 5000cbm 6ml / h Do lobby hotelowego
| Materiał:: | Metal malowany proszkowo |
|---|---|
| Kolor:: | czarny |
| Głośność dźwięku: | <40dba |
5000cbm 6ml / H Zapachowy dyfuzor zapachowy 31w do holu hotelowego
| Materiał:: | Metal malowany proszkowo |
|---|---|
| Maksymalne zużycie oleju: | 6 ml / h ± 5% |
| Technologia: | Dyfuzja zimnego powietrza |
HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle, 20,000 Hours Lifespan Pump, and Cold-air Diffusion Aroma Diffuser Machine
| Numer modelu: | MX-8022 |
|---|---|
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
| Moc: | 50 W. |
50W 25dba HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle for Large Commercial Spaces
| Numer modelu: | MX-8022 |
|---|---|
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
| Moc: | 50 W. |
500ml HVAC Scent Diffuser System with Dual Nozzle LED Panel and External Nebulizer for Commercial Use
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
|---|---|
| Moc: | 50 W. |
| Poziom hałasu: | < 32 dB |
3000cbm Coverage HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and External Diffusers for HVAC System
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
|---|---|
| Moc: | 50 W. |
| Poziom hałasu: | < 32 dB |

