Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ 5000cbm hvac aroma diffuser ] mecz 45 produkty.
Trwała srebrna automatyczna dyfuzor zapachowy z importowaną pompą powietrza do 5000 cbm
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Moc:: | 50 W. |
Excelair HVAC Scent System with 20,000 Hours Lifespan Pump 316L Stainless Steel Nozzle and No Maintenance in 2 Years Scent Diffuser Machine
| Numer modelu: | MX-8022 |
|---|---|
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
| Zużycie energii: | 50 W. |
HVAC 5000cbm 1000ml Automatyczny dyfuzor zapachowy z ponownie napełnionym olejem
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Napięcie (V):: | 220 |
| Moc:: | 31 W. |
5000CBM samodzielne czarne metalowe dyfuzory powietrza hvac do lobby hotelowego
| Materiał:: | Metal malowany proszkowo |
|---|---|
| Kolor:: | czarny |
| Moc:: | 31 W. |
Dyfuzor zapachowy z czarnego metalu o dużej powierzchni z zegarem / do montażu na ścianie Dyfuzor zapachowy Hvac 1000ml
| Materiał:: | Metal proszkowy |
|---|---|
| Kolor:: | czarny |
| Napięcie (V):: | 110 V / 220 V. |
5000cbm Popularnie sprzedające się wysokiej klasy dyfuzory olejków aromaterapeutycznych z 4L butelkami oleju
| Materiał:: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor:: | Czarne srebro |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
Olejki eteryczne Aromat 1000ml 5000CBM Scent Air Machine 31w
| Materiał:: | powłoka proszkowa Metal |
|---|---|
| Napięcie (V):: | 220 |
| Moc:: | 31 W. |
Niemiecka pompa 5L komercyjny automatyczny dozownik zapachów z dyfuzją zimnego powietrza i zegarem wyświetlacza LCD
| Materiał:: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor:: | Czarne srebro |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
Pokrycie 5000CMB aluminiowe, stołowe, elektryczne dyfuzory olejków eterycznych HVAC z 2 zewnętrznymi nebulizatorami
| Materiał:: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor:: | Czarne srebro |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
Super power 5000CMB Hvac Scent System samodzielne dwie zewnętrzne dysze i timer
| Materiał:: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor:: | Czarne srebro |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |

