Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ 5000cbm hvac aroma diffuser ] mecz 45 produkty.
50W Power HVAC Scent Diffuser with 316L Stainless Steel Nozzle and External Stainless Steel Diffusers for Commercial Use
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
|---|---|
| Moc: | 50 W. |
| Poziom hałasu: | < 32 dB |
Wysokowydajny 110 V pasuje do amerykańskiego systemu zapachowego Hvac, dyfuzora świeżego aromatu, dyfuzora świeżego zapachu
| Materiał:: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor:: | Czarne srebro |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
75W Aluminium 6,5 ml / h Dyfuzor zapachowy 5000CMB HVAC
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| kolor: | Czarne srebro |
| moc: | 75 W. |
5000CBM Standalone Black Metal 220V Cichy działający system dyfuzora zapachowego HVAC
| Materiał:: | Metalowa powłoka proszkowa |
|---|---|
| Kolor:: | Czarny |
| Moc:: | 31w |
220v HVAC 500ml Butelka oleju Aromatyczny dyfuzor powietrza pokryty 5000cbm dla portu powietrza
| Materiał:: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor:: | Czarne srebro |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
HVAC Silver Aluminium, elektryczne dyfuzory zapachowe Butelka 5L i timer
| Materiał:: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor:: | Czarne srebro |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
odświeżacz powietrza 5000cbm HVAC Electric Essential Oil Diffuser
| Imię: | Elektryczny dyfuzor olejków eterycznych |
|---|---|
| Kolor:: | czarny |
| Moc:: | 31 W. |
5000cbm importowany system dyfuzorów zapachowych pompy powietrza 110 V HVAC z cyfrowym wyświetlaczem i zegarem
| Materiał:: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor:: | Czarne srebro |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
Dozownik elektrycznego odświeżacza powietrza o dużej powierzchni z systemem zapachowym HVAC i zewnętrznymi dyszami do spa
| Materiał:: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor:: | Czarne srebro |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
5L srebrny aluminiowy automatyczny dyfuzor zapachowy o wysokiej wydajności do 1500m2
| Materiał:: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor:: | Czarne srebro |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |

