Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ wall mounted aromatherapy diffusers ] mecz 58 produkty.
Automatic Spray Air 110V aluminiowy system zapachowy Hvac z dyszą ze stali nierdzewnej
| Napięcie:: | 220 V / 50 HZ |
|---|---|
| Moc:: | 18 W. |
| Hałas:: | <30dba |
350ml dozownik do mikro-nebulizacji srebrnego aluminiowego odświeżacza powietrza / HVAC Scent System
| Napięcie:: | 220 V / 50 HZ |
|---|---|
| Moc:: | 18 W. |
| Hałas:: | <30dba |
Standby Silver Aluminium Hotel Zapachowa maszyna o pojemności 350 ml do sklepów
| Napięcie:: | 220 V / 50 HZ |
|---|---|
| Moc:: | 18 W. |
| Hałas:: | <30dba |
Biuro, opcjonalny dyfuzor oleju stojący na podłodze, obudowa metalowa, plastikowa butelka 500 ml
| Władza: | 10w |
|---|---|
| Poziom hałasu: | <40 dB |
| Maksymalny obszar pokrycia: | 1500m³, 500㎡, 5000sqf |
Niemiecka pompa 5L komercyjny automatyczny dozownik zapachów z dyfuzją zimnego powietrza i zegarem wyświetlacza LCD
| Materiał:: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor:: | Czarne srebro |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
Czarny dyfuzor zapachowy 12V Hotel HVAC z zegarem i 500 ml napełnioną butelką oleju
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Kolor:: | Czarny biały |
| Napięcie (V):: | 12v2a |
Odświeżacz powietrza o zapachu kawy Small Area Aroma z aluminium, cicho działającą i silną mgiełką
| Napięcie:: | 220 V / 50 HZ |
|---|---|
| Moc:: | 18 W. |
| Hałas:: | <30dba |
1000 CBM Computer Control Scent Air Machine z importowaną pompą i wymiennym olejem do sklepów
| Napięcie:: | 220 V / 50 HZ |
|---|---|
| Moc:: | 18 W. |
| Hałas:: | <30dba |

