Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ wall mounted aromatherapy diffusers ] mecz 58 produkty.
Stwórz odświeżającą atmosferę z naszym komercyjnym dyfuzorem zapachu 12V 1A napięcie i 32dba hałas
| Coverage: | 500cbm |
|---|---|
| Noise: | <32dba |
| Power: | 5W |
Inteligentny dyfuzor oleju aromaterapii 40dBa Hałas i zużycie 2 ml/godzinę dla maksymalnej powierzchni pokrycia 5000 metrów sześciennych
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Maksymalny obszar pokrycia: | 5000 metrów sześciennych, 1500 metrów kwadratowych, 15000 stóp kwadratowych |
Inteligentny dyfuzor oleju aromaterapii z wentylatorem Maksymalna powierzchnia pokrycia 5000m3
| Władza: | 8W |
|---|---|
| Poziom hałasu: | <40 dB |
| Maksymalny obszar pokrycia: | 5000m³, 2000㎡, 20000sqft |
Home Hotel Office Aromaterapia Diffuser oleju z metalową obudową i poziom hałasu 40dBa
| Władza: | 10w |
|---|---|
| Poziom hałasu: | <40 dB |
| Maksymalny obszar pokrycia: | 1500m³, 500㎡, 5000sqf |
Wysoki zakres 500 ml dyfuzora aromatycznego w metalowej obudowie
| Power: | 15 watts |
|---|---|
| Noise level: | <40dBa |
| Maximum coverage area: | 5000 cubic meters, 1500 square meters, 15000 square feet |
Elektryczny dyfuzor zapachowy Cool Mist Air Metalowy bezwodny aromat zapachowy
| Zużycie oleju: | 3 ml/godzinę |
|---|---|
| Głośność dźwięku: | < 25dba |
| Pojemność (CFM): | 600cbm |
System zapachowy HVAC o mocy 50 W 12 X 8 X 4 cale Ustawienie timera do użytku w domowym biurze
| Timer Setting: | Yes |
|---|---|
| Scent Capacity: | 130ml |
| Dimensions: | 12 X 8 X 4 Inch |
110V Automatyczny system zapachowy HVAC 300m2 Elektryczny dozownik odświeżacza powietrza
| Napięcie: | 220 V/50 Hz |
|---|---|
| Moc: | 18 W |
| Hałas: | <30 dBa |
Rozpylacz ze stali nierdzewnej Automatyczny dyfuzor zapachowy / maszyna zapachowa do domu
| Napięcie:: | 220 V / 50 HZ |
|---|---|
| Moc:: | 18 W. |
| Hałas:: | <30dba |
Zaprojektowana elektryczna dyfuzor olejków eterycznych 1000cbm z cichą i mocną mocą
| Napięcie:: | 220 V / 50 HZ |
|---|---|
| Moc:: | 18 W. |
| Hałas:: | <30dba |

