Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ pp pbt car ultrasonic diffuser ] mecz 17 produkty.
10 ml 2000 mAh dyfuzor do rozpylania olejków eterycznych PP PBT Ultradźwiękowy dyfuzor samochodowy
| Funkcjonować: | Nawilżanie + aromaterapia |
|---|---|
| Materiał: | PP+PBT+Aluminium |
| kolor: | Czarny/ciemnozielony |
Akumulator Bezwodny organiczny dyfuzor zapachów PP PBT 10ml
| Materiał: | PP, PBT (aluminium) |
|---|---|
| Funkcjonować: | Nawilżanie + aromaterapia |
| Waga produktu: | 340g |
PP PBT Aluminiowy ultradźwiękowy dyfuzor zapachowy 2000 mAh
| Funkcjonować: | Nawilżanie + Aromaterapia |
|---|---|
| Wymiar L * W * H: | Φ68*108mm |
| Wbudowana bateria: | tak |
Przenośny dyfuzor zapachowy 1,5 W PP PBT 10 ml do olejków eterycznych
| Wbudowana bateria: | tak |
|---|---|
| Wymiar L * W * H: | Φ68 * 108 mm |
| Napełnij butelkę: | 10 ml |
10 ml bezwodny nebulizator olejków eterycznych PP PBT do samochodu
| Funkcjonować: | Nawilżanie + aromaterapia |
|---|---|
| Materiał: | PP+PBT+Aluminium |
| Napięcie: | DC 5 V 1 A. |
Ultradźwiękowy dyfuzor samochodowy 1,5 W bezwodny olejek eteryczny 2000 mAh
| kolor: | czarny |
|---|---|
| Waga produktu: | 340g |
| Napięcie: | DC 5 V 1 A. |
Bezwodny ultradźwiękowy nawilżacz samochodowy USB Akumulator 2000 mAh
| kolor: | ciemno szary |
|---|---|
| Napięcie: | DC 5 V 1 A. |
| Waga produktu: | 340g |
Ultradźwiękowy 10 ml dyfuzor zapachowy do samochodu 1,5 W do aromaterapii powietrza
| Funkcjonować: | Nawilżanie + aromaterapia |
|---|---|
| Wymiar L * W * H: | Φ68 * 108 mm |
| Wbudowana bateria: | tak |
DC5V 2000mAh Dyfuzor zapachowy olejków eterycznych Dyfuzor zapachowy do samochodu PP PBT
| kolor: | Biały, czerwony, czarny, różowy, fioletowy, zielony, żółty |
|---|---|
| Tryb przerywany: | 15s wł.-165s wył., 30s wł.-150s wył., 60s wł.-120s wył. |
| Napięcie: | DC 5 V 1 A. |
Domowe dyfuzory olejków eterycznych PP PBT 10 ml 2000 mAh
| Funkcjonować: | Nawilżanie + Aromaterapia |
|---|---|
| Materiał: | PP + PBT + aluminium |
| Kolor: | czarny/ciemnozielony |

