Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ pp pbt car ultrasonic diffuser ] mecz 17 produkty.
PBT Aromatherapy 80sqm Samochodowy dyfuzor zapachowy Mini USB
| Rodzaj: | Pompa powietrza |
|---|---|
| Materiał: | PP, PBT |
| moc: | 1,5 W. |
PP PBT Bezwodny nebulizator zapachowy Akumulator DC5V
| Nazwa produktu: | Dyfuzor samochodowy USB |
|---|---|
| kolor: | Złoto |
| Waga produktu: | 340g |
2000 mAh bezwodny dyfuzor olejków samochodowych z akumulatorem
| Waga produktu: | 340g |
|---|---|
| Napięcie: | DC 5 V 1 A. |
| wbudowana bateria litowa: | 2000mAh |
Bezwodny nebulizator olejków eterycznych 2000 mAh USB
| kolor: | żółty |
|---|---|
| Waluta robocza: | 100MA |
| wbudowana bateria litowa: | 2000mAh |
Akumulator PBT Aroma Waterless Nebulizer Air Pump 1,5w
| Funkcjonować: | Nawilżanie + aromaterapia |
|---|---|
| Maksymalny czas pracy: | 80 godzin |
| Materiał: | PP, PBT |
2000 mAh Dyfuzor Aromaterapeutyczny do Rozpylania Oleju Bezwodnego 1,5 W
| kolor: | Srebro |
|---|---|
| Napięcie: | DC USB 5V 1A (wyjście DC5V/1000MA) |
| Waga produktu: | 340g |
Przenośny nebulizator olejków eterycznych 10 ml Bezwodna domowa maszyna zapachowa USB
| Hałas: | mniej niż 40dB |
|---|---|
| Kolor: | złoty/ciemnoszary |
| Waga produktu: | 340g |

