Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ commercial aroma diffuser machine ] mecz 292 produkty.
50Ml Super Quiet Japan Air Pump Scent Air Machine z pilotem, kolorowe aluminium
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| kolor: | Srebrny, czarny, błyszczący, niebieski |
| Pompa powietrza: | Nidec z Japonii / żywotność 8000 godzin |
System zapachowy Hvac z białym metalem 150 ml do montażu na ścianie z blokadą o niskim poziomie hałasu
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Pojemność oleju:: | 150 ml |
| Napięcie (V):: | 12 |
12V 1A Cicha praca komercyjne maszyny zapachowe do sklepów firmowych
| Świadczona obsługa posprzedażna: | Darmowe części zamienne |
|---|---|
| Kolor:: | Czarne srebro |
| Kontrolowane przez aplikację: | TAk |
Bezszumowa maszyna do powietrza o zapachu srebra, elektryczny dyfuzor do aromaterapii z panelem dotykowym
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| kolor: | Srebrny, czarny, błyszczący, niebieski |
| Pompa powietrza: | Nidec z Japonii / żywotność 8000 godzin |
500ml Olejek zapachowy klasy C do perfum z wydajnością produkcyjną 2000 kg dla maszyn do aromaterapii i produkcji perfum
| Numer EINECS: | 289-995-2 |
|---|---|
| Stopień: | Perfumy klasy C |
| Surowiec: | Olej |
500ml Peculiar Smell Decomposition Fragrance Oil Made in China for Aroma Machines and Perfume Making
| Numer EINECS: | 289-995-2 |
|---|---|
| Stopień: | Perfumy klasy C |
| Surowiec: | Olej |
1000 stóp kwadratowych 6 W 30 ml Maszyna zapachowa z panelem dotykowym
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| kolor: | Srebrny, czarny, błyszczący, niebieski |
| Pompa powietrza: | Nidec z Japonii / żywotność 8000 godzin |
Ścienny system zapachowy HVAC 1000 mkw. Ft. Obszar pokrycia Kolor biały
| Color: | White |
|---|---|
| Power Supply: | AC |
| Coverage Area: | 1000 Sq. Ft. |
Dozownik odświeżacza powietrza HVAC z anodyzowanego aluminium z cyfrowym wyświetlaczem i programowalnym czasem 3000CBM
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 v - 220 V/50 Hz - 60 Hz |
| Moc:: | 50 W |
Wyświetlacz LCD z anodyzowanego aluminium 300cbm Zapachowy odświeżacz powietrza
| Kolor:: | Niebieski/Srebrny |
|---|---|
| Materiał:: | Aluminium anodowane |
| Hałas:: | < 30 dBa |

