Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ commercial aroma diffuser machine ] mecz 292 produkty.
HVAC Electric komercyjny dozownik odświeżacza powietrza z zamkiem i uzupełnianą butelką na 1000 m2
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Kolor:: | czarny |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
Małe komercyjne maszyny zapachowe, uniwersalne biuro 200cbm dla systemu zapachowego HVAC
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Pojemność oleju:: | 150 ml |
| Napięcie (V):: | 12 |
Podwójna pompka powietrza Biały metal, 200 metrów kwadratowych, montowany na ścianie Maszyna zapachowa 500ml z wentylatorem wewnętrznym dla sklepów firmowych
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| kolor: | Biało-czarny |
| Instalacja: | MONTAŻ NA ŚCIANIE, pulpit |
Biała metalowa maszyna do powietrza o powierzchni 200 metrów kwadratowych z wentylatorem wewnętrznym
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| kolor: | Biało-czarny |
| Instalacja: | MONTAŻ NA ŚCIANIE, pulpit |
Małe komercyjne maszyny zapachowe, uniwersalne biuro 200cbm dla systemu zapachowego HVAC
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Pojemność oleju:: | 150 ml |
| Napięcie (V):: | 12 |
12 V pilot zdalnego sterowania biurowa maszyna zapachowa z japońską pompą powietrza
| Materiał: | Anodyzowane aluminium |
|---|---|
| kolor: | Srebrny, czarny, błyszczący, niebieski |
| Pompa powietrza: | Nidec z Japonii / żywotność 3000 godzin |
220V/50HZ 50W Power 25dba Sound Volume HVAC Scent Diffuser Commercial Scent Machine
| Numer modelu: | MX-8022 |
|---|---|
| Woltaż: | 220 V/50 Hz |
| Moc: | 50 W. |
130 ml maszyny zapachowej z pilotem, modna dekoracja do domu i biura
| Kolor:: | Czarne srebro |
|---|---|
| Materiał:: | Aluminium anodowane |
| Hałas:: | <30dba |
Srebrny japoński dyfuzor olejków eterycznych z pompką powietrza 200 Cbm Przestrzeń 130 ml Uzupełniona butelka oleju
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| kolor: | Srebrny, czarny, błyszczący, niebieski |
| Pompa powietrza: | Nidec z Japonii / żywotność 8000 godzin |
6-watowy anodowany aluminiowy odświeżacz powietrza 300 cbm
| Kolor:: | Czarne srebro |
|---|---|
| Materiał:: | Aluminium anodowane |
| Hałas:: | <30dba |

