Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ 250ml hotel scent diffuser machine ] mecz 22 produkty.
8W HVAC 200m3 250ml Hotelowy dyfuzor zapachowy
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Pojemność oleju:: | 150 ml |
| Napięcie (V):: | 12 |
Dyfuzor zapachowy Electrichotel 200m3 HVAC 250ml
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Pojemność oleju:: | 150 ml |
| Napięcie (V):: | 12 |
12V DC Silent HVAC Scent Diffuser Machine with 150ml Oil Capacity and 1ml/Hour Consumption
| Numer modelu: | MX-603 |
|---|---|
| Woltaż: | DC12V |
| Moc: | 6W |
Dyfuzor zapachowy 0,1 ml/h DC12V 250 ml metalowa aluminiowa dysza
| Moc (W): | 5 |
|---|---|
| Napięcie (V): | 12 |
| Gwarancja: | 1 rok |
Aluminiowa metalowa dyfuzor zapachowy 250ml Butelka PET naścienna 300m3
| Materiał: | aluminium + Metal |
|---|---|
| Źródło prądu: | Elektryczny |
| Gwarancja: | 1 rok |
Dyfuzor zapachowy z anodyzowanego aluminium Panel LED 250 ml 200 cbm Domowa maszyna zapachowa
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Pojemność oleju:: | 150 ml |
| Napięcie (V):: | 12 |
Specjalistyczny Metal Hotel Aroma Scent Air Machine 500 Meterów kwadratowych
| Rodzaj: | Nawilżacz Cool-Mist Impeller, dyfuzor olejków eterycznych |
|---|---|
| Instalacja: | CENTRALNY, biurkowy, do montażu na ścianie |
| Materiał: | aluminium + metal |
Indywidualny dyfuzor olejowy z aromatem hotelowym, aluminiowym metalowym dyfuzorem
| Rodzaj: | Nawilżacz wirnikowy Cool-Mist, dyfuzor olejków eterycznych |
|---|---|
| Instalacja: | CENTRALNY, na biurko, do montażu na ścianie |
| Materiał: | Aluminium + Metal |
1ml/Hour Oil Consumption 150ml Oil Capacity Under 25dba Noise HVAC Scent Diffuser Essential Oil Spray Machine
| Numer modelu: | MX-603 |
|---|---|
| Woltaż: | DC12V |
| Moc: | 6W |
500CBM 8w 250ml HVAC Aroma Fragrance Diffusers PCB Control
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Napięcie (V):: | 12 |
| Moc (W):: | 8 |

