Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ 250ml hotel scent diffuser machine ] mecz 22 produkty.
Dyfuzor zapachowy do domu 200ml Piaskowany Kontrolowany przez aplikację 8W
| Stosowanie odświeżaczy powietrza: | Analiza drobiazgowa |
|---|---|
| Wymiar: | 163*50*125mm |
| Materiał: | aluminium + metal |
Plastikowy dyfuzor olejków eterycznych 3W 250ml 100m2 do toalety
| Technologia:: | Dyfuzja zimnego powietrza |
|---|---|
| Napięcie:: | DC12V1A |
| Moc:: | 3 W. |
Butelka PET 3W 250ml 300m3 Elektryczny dyfuzor do aromaterapii
| Technologia:: | Dyfuzja zimnego powietrza |
|---|---|
| Napięcie:: | DC12V1A |
| Moc:: | 3 W. |
250ml 200cbm 8W Dyfuzor olejków zapachowych do systemu zapachowego Hvac
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Pojemność oleju:: | 150 ml |
| Napięcie (V):: | 12 |
Naścienny Air Aroma Machine Bezwodny zapachowy dyfuzor olejków eterycznych do hotelu
| Moc (W): | 5 |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Aplikacja: | Reklama w telewizji |
Komercyjna maszyna zapachowa HVAC Sterowany przez aplikację dyfuzor zapachowy bez wody
| Kolor: | Biało-czarny |
|---|---|
| Pojemność (CFM): | 600 cbm |
| Rodzaj: | Nawilżacz Cool-Mist Impeller, dyfuzor olejków eterycznych |
Bezwodny zapachowy nebulizator olejków eterycznych Inteligentna kontrola aplikacji Air Aroma Machine
| Instalacja: | Podłączony do HVAC |
|---|---|
| Pompa: | Wyprodukowane w Niemczech |
| Kolor: | biało-czarny |
Automatyczny dyfuzor zapachowy olejków eterycznych Bluetooth
| Pakiet transportowy: | Pudełko kartonowe |
|---|---|
| Wymiar: | 163*50*125mm |
| Materiał: | Aluminium + Metal |
Elektryczny dyfuzor zapachowy Cool Mist Air Metalowy bezwodny aromat zapachowy
| Zużycie oleju: | 3 ml/godzinę |
|---|---|
| Głośność dźwięku: | < 25dba |
| Pojemność (CFM): | 600cbm |
Niestandardowe logo Dyfuzor zapachowy HVAC Naścienny dyfuzor zapachowy olejków eterycznych
| Kontrola wilgotności: | Higrostat |
|---|---|
| Funkcja pomiaru czasu!: | TAK |
| Gwarancja: | 1 rok |

