Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ 1500cbm hotel lobby aroma diffuser ] mecz 37 produkty.
Metalowy 22W 1500CBM Dyfuzor zapachowy w holu hotelowym 12V2A
| Napięcie:: | DC12V2A |
|---|---|
| Moc:: | 22 W. |
| Hałas:: | <35dba |
Niestandardowy 500ML 12V 2A Aluminiowy dyfuzor zapachowy do lobby hotelowego Domowa maszyna zapachowa
| Kolor: | Czarne srebro |
|---|---|
| Materiał: | Szkło |
| Instalacja: | Podłącz Klimatyzację lub Zewnętrzne |
Dyfuzor zapachowy w holu hotelu o dużym pokryciu 22 W z wentylatorem
| zasięg: | 1500CBM/500SQ M |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Napięcie:: | DC12V2A |
Stand Alone Hotel 22W 1500cbm 500ml zapachowy dyfuzor zapachowy
| Imię: | Dyfuzor zapachowy powietrza |
|---|---|
| Napięcie:: | DC12V2A |
| Moc:: | 22 W. |
Aluminiowe elektryczne dyfuzory zapachowe 17W 1500CBM 12V1A
| Kolor:: | Czarne srebro |
|---|---|
| Materiał:: | Aluminium anodowane |
| Hałas:: | <30dba |
22W 500ml 1500cbm Dyfuzor zapachu powietrza do średnich obszarów
| Imię: | Dyfuzor zapachowy powietrza |
|---|---|
| Napięcie:: | DC12V2A |
| Moc:: | 22 W. |
Wbudowany wentylator Dyfuzor zapachu powietrza o powierzchni 5000 stóp kwadratowych 0,5 l
| Imię: | Dyfuzor zapachowy powietrza |
|---|---|
| Napięcie:: | DC12V2A |
| Moc:: | 22 W. |
Cichy, ale duży zasięg holu hotelowego Dyfuzor zapachowy z wbudowanym wentylatorem na 1500CBM
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Kolor:: | czarny |
| Napięcie:: | DC12V2A |
1500cbm Samodzielny dyfuzor zapachowy HVAC 0,5L z wentylatorem
| Nazwa: | Zapachowa maszyna do powietrza |
|---|---|
| Pojemność: | 0,5L |
| Hałas:: | < 30dba |

