Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ 1500cbm hotel lobby aroma diffuser ] mecz 37 produkty.
Wolnostojący, cichobieżny dyfuzor zapachowy 12V z wbudowanym wentylatorem
| Napięcie:: | DC12V2A |
|---|---|
| Moc:: | 22 W. |
| Hałas:: | <35dba |
New Arrival Model prywatny 500 ml Czarny, mocny zapach Lobby hotelowa maszyna zapachowa
| Napięcie:: | DC12V2A |
|---|---|
| Moc:: | 22W |
| Hałas:: | < 35dba |
Dyfuzor zapachowy Komercyjna maszyna zapachowa Stand Alone Hotel Lobby Marketing System
| Pojemność (CFM): | 1000 |
|---|---|
| Rodzaj:: | Jonizator powietrza |
| Napięcie:: | DC12V2A |
Przenośny 22W 1500CBM 500ml Aroma Essential Oil Dyfuzor
| Imię: | Dyfuzor zapachowy powietrza |
|---|---|
| Napięcie:: | DC12V2A |
| Moc:: | 22 W. |
Hotel Lobby Oil 4ml / H 1500cbm Scent Air Machine
| Imię: | Maszyna zapachowa |
|---|---|
| Kolor:: | czarny |
| Materiał:: | Szkło |
Lobby hotelowe 1500CBM 22W 500ml Dyfuzor olejków eterycznych
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Kolor:: | czarny |
| Napięcie:: | DC12V2A |
Standby Cichy duży zasięg Dyfuzor zapachowy w holu hotelowym do przestrzeni 1500CBM
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Kolor:: | czarny |
| Napięcie:: | DC12V2A |
Black Metal Electric Scent Air Aroma Machine 1000 ml na 1500CBM Space
| Podanie:: | Hotel, Komercyjny, Gospodarstwa Domowego |
|---|---|
| Kontrolowane przez aplikację:: | TAk |
| Napięcie:: | DC12V2A |
1500CBM Pokrycie Zapachowy dyfuzor olejków eterycznych Sam system kontroli zapachu
| Podanie:: | Hotel, Komercyjny, Gospodarstwa Domowego |
|---|---|
| Kolor:: | Czarny |
| Napięcie:: | DC12V2A |
1500m3 Pokrycie Dyfuzor zapachowy HVAC 12V 2A
| Kolor:: | Czarne srebro |
|---|---|
| Materiał:: | Szkło |
| Hałas:: | < 30 dBa |

