Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ 1000ml hotel lobby scent machine ] mecz 53 produkty.
Olejki eteryczne Aromat 1000ml 5000CBM Scent Air Machine 31w
| Materiał:: | powłoka proszkowa Metal |
|---|---|
| Napięcie (V):: | 220 |
| Moc:: | 31 W. |
Naścienny automatyczny dyfuzor zapachowy HVAC 1000ml 3000cbm
| Imię: | dyfuzor do aromaterapii spa |
|---|---|
| Materiał:: | Metal |
| Kolor:: | Czarny biały |
Black Metal Electric Scent Air Aroma Machine 1000 ml na 1500CBM Space
| Podanie:: | Hotel, Komercyjny, Gospodarstwa Domowego |
|---|---|
| Kontrolowane przez aplikację:: | TAk |
| Napięcie:: | DC12V2A |
1000 ml do montażu na ścianie dyfuzor zapachowy HVAC o dużej powierzchni, czarny metal
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Kolor:: | Czarny biały |
| Napięcie (V):: | 220 |
1000ml czarny standby hurtowy elektryczny automat do zapachów HVAC z metalowym materiałem
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Kolor:: | Czarny biały |
| Napięcie (V):: | 220 |
Automatyczny dyfuzor zapachowy Hvac 22W metalowy 1000ml
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Pojemność: | 500/1000ml |
| Napięcie (V):: | DC12V |
Metalowa cicha praca Mocna pompa Hvac System zapachowy z niemieckim atomizerem
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | Czarny biały |
| Napięcie (V): | 220 |
3000cbm Centralna klimatyzacja Dyfuzor zapachowy, Dyfuzor zapachowy 50W HVAC
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Zasięg: | 3000CBM |
Metalowa wtyczka w dyfuzorze aromaterapii Elektryczna do 5000cbm i użytku hotelowego
| Materiał:: | Metal malowany proszkowo |
|---|---|
| Kolor:: | czarny |
| Moc:: | 31 W. |
Metal 22W 2000m3 500ml Automatyczny dyfuzor zapachowy Hvac
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Pojemność: | 500 / 1000ml |
| Napięcie (V):: | DC12 V. |

