Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ 1000ml hotel lobby scent machine ] mecz 53 produkty.
Czarny dyfuzor zapachowy 12V Hotel HVAC z zegarem i 500 ml napełnioną butelką oleju
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Kolor:: | Czarny biały |
| Napięcie (V):: | 12v2a |
7 Days Time Control Hotel Scent Machine, odświeżacz zapachu perfum do centrum handlowego
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Moc:: | 50 W. |
HVAC Duct 50W 4000ml 5000m3 Hotelowa maszyna zapachowa Aluminium
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Moc:: | 50 W. |
Lobby hotelu Bezszumowy srebrny elektryczny dyfuzor zapachowy 220 V z olejkiem eterycznym 1000 ml
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Moc:: | 50 W. |
Super ciche przenośne dyfuzory olejków eterycznych w holu hotelu 1000 ml na duży obszar
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Moc:: | 50 W. |
3000 CBM Shopping Mall 1000ml HVAC komercyjne maszyny zapachowe / automatyczny dyfuzor zapachowy
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Moc:: | 50 W. |
Metalowy 22w 1000ml 3000cbm Dyfuzor zapachowy HVAC do hotelu
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| rozmiar: | 300 * 150 * 360 mm |
| Napięcie (V): | 220 |
Metalowy dyfuzor zapachowy Powder Coat o dużej powierzchni podłącz i graj regulowany zapach aromatu
| Materiał:: | Metal malowany proszkowo |
|---|---|
| Kolor:: | czarny |
| Moc:: | 31 W. |
Przenośna maszyna zapachowa, automatyczny elektryczny dyfuzor zapachowy
| Imię: | Maszyna zapachowa |
|---|---|
| Materiał: | powłoka proszkowa Metal |
| kolor: | czarny |
HVAC 1000ml butelka Scent Air System, zapachowy elektryczny dyfuzor zapachowy do lobby hotelowego
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Kolor:: | czarny |
| Napięcie (V):: | 220/110 |

