Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ hotel lobby scent diffuser machine ] mecz 447 produkty.
Aluminiowy dyfuzor zapachowy oleju hotelowego 4L 50W 3000CBM HVAC
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Moc:: | 50 W. |
Aluminiowy dyfuzor zapachowy 75W 4L 5000cbm HVAC do hotelu
| Materiał:: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor:: | Czarne srebro |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
Trwała srebrna automatyczna dyfuzor zapachowy z importowaną pompą powietrza do 5000 cbm
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Moc:: | 50 W. |
Alunimum 30ml Dyfuzor zapachowy do butelek oleju na 80 metrów kwadratowych, kolor niebieski
| Rodzaj:: | Nawilżacz z wirnikiem Cool-Mist |
|---|---|
| Orzecznictwo:: | CE, RoHS |
| Wyjście mgły (galon / dzień):: | 12 |
Bezszumowy przenośny dyfuzor zapachowy do spa, elektryczny pilot do dyfuzora zapachowego
| Napięcie:: | DC12 V. |
|---|---|
| Moc:: | 6 W. |
| Kolor:: | Czarne srebro |
Alunimum 30ml Dyfuzor zapachowy szklanej butelki oleju na 100 metrów kwadratowych
| Rodzaj:: | Nawilżacz z wirnikiem Cool-Mist |
|---|---|
| Orzecznictwo:: | CE, RoHS |
| Wyjście mgły (galon / dzień):: | 12 |
500CBM 8w 250ml HVAC Aroma Fragrance Diffusers PCB Control
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Napięcie (V):: | 12 |
| Moc (W):: | 8 |
Pilot zdalnego sterowania 300CBM 6W Pompa powietrza zapachowego z dyszą POM
| Napięcie:: | DC12 V. |
|---|---|
| Moc:: | 6 W. |
| Kolor:: | Czarne srebro |
75W Aluminium 6,5 ml / h Dyfuzor zapachowy 5000CMB HVAC
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| kolor: | Czarne srebro |
| moc: | 75 W. |

