Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ 200m3 air scent diffuser ] mecz 34 produkty.
Super cicha anodowana aluminiowa dyfuzor olejków eterycznych o pokryciu 200 m3
| Zastosowanie odświeżacza powietrza: | Analiza drobiazgowa |
|---|---|
| Zalecana wielkość pokoju (stopy kwadratowe): | >400 stóp kwadratowych |
| Kolor:: | Czarne srebro |
100ml Hvac 200m3 12V1A Bezwodny zapachowy dyfuzor zapachowy
| Materiał: | Anodyzowane aluminium |
|---|---|
| kolor: | Srebrny, czarny, błyszczący, niebieski |
| Napięcie: | DC12V1A |
Hvac 250ml 200m3 Dyfuzor zapachowy olejków zapachowych DC12V
| Źródło prądu:: | Elektryczny |
|---|---|
| Kolor:: | Czarny i biały |
| Pojemność oleju:: | 150 ml |
Aluminiowy elektryczny dyfuzor zapachowy Domowa maszyna zapachowa z pilotem
| Nazwa: | maszyna do dyfuzora zapachów |
|---|---|
| Rodzaj: | ELEKTROSTATYCZNY, odświeżacz powietrza |
| Materiał: | Aluminium anodowane |
Zdalnie sterowana maszyna zapachowa do domu / biura o powierzchni 100-200m3
| Rodzaj: | Maszyna zapachowa |
|---|---|
| Kontrola: | Pilot |
| Pompa powietrza: | Nidec z Japonii / żywotność 3000 godzin |
Nebulizator Essential Anodowany aluminiowy dyfuzor olejków aromatycznych 6W
| Kolor:: | Czarne srebro |
|---|---|
| Materiał:: | Aluminium anodowane |
| Moc:: | 6 W. |
Pilot zdalnego sterowania 5W 100ml 200m3 zapachowy dyfuzor zapachowy
| Materiał: | Anodyzowane aluminium |
|---|---|
| kolor: | Srebrny, czarny, błyszczący, niebieski |
| Napięcie: | DC12V1A |
12 V pilot zdalnego sterowania biurowa maszyna zapachowa z japońską pompą powietrza
| Materiał: | Anodyzowane aluminium |
|---|---|
| kolor: | Srebrny, czarny, błyszczący, niebieski |
| Pompa powietrza: | Nidec z Japonii / żywotność 3000 godzin |
5W 1000m3 130ml Elektryczny dyfuzor zapachowy do domu / spa
| Materiał: | Anodyzowane aluminium |
|---|---|
| kolor: | Srebrny, czarny, błyszczący, niebieski |
| Pompa powietrza: | Nidec z Japonii / żywotność 3000 godzin |
Anodowana aluminiowa maszyna do odświeżania powietrza, elektryczna maszyna zapachowa 12V 1A
| Materiał:: | Anodowane aluminium |
|---|---|
| Pompa powietrza: | Japońska pompa Nidec |
| Kolor:: | Czarne srebro |

