Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ 2000 cbm coverage scent air machine ] mecz 10 produkty.
Aplikacja sterowana 2000 CBM pokrycie HVAC Kompatybilny zapach powietrza maszyny do przestrzeni handlowych
| Pojemność: | > 200ml |
|---|---|
| Moc: | 30 w |
| Woltaż: | 12 v |
Sterowane aplikacją urządzenie do aromatyzacji powietrza o zasięgu 2000 m³ kompatybilne z systemem HVAC do użytku komercyjnego
| Pojemność: | > 200ml |
|---|---|
| Tworzywo: | Metal, żelazo malowane proszkowo |
| Poziom hałasu: | 40 dB |
1000 CBM Computer Control Scent Air Machine z importowaną pompą i wymiennym olejem do sklepów
| Napięcie:: | 220 V / 50 HZ |
|---|---|
| Moc:: | 18 W. |
| Hałas:: | <30dba |
Opatentowana przez CE maszyna do dyfuzora zapachowego HVAC na zimne powietrze dla rynku wysokiej klasy
| Technologia:: | Dyfuzja zimnego powietrza |
|---|---|
| Moc:: | 50 W. |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
Automatic Spray Air 110V aluminiowy system zapachowy Hvac z dyszą ze stali nierdzewnej
| Napięcie:: | 220 V / 50 HZ |
|---|---|
| Moc:: | 18 W. |
| Hałas:: | <30dba |
1000 Cbm Automatyczny zapachowy cichy odświeżacz powietrza do domu, sterowanie komputerowe
| Napięcie:: | 220 V / 50 HZ |
|---|---|
| Moc:: | 18 W. |
| Hałas:: | <30dba |
Elektryczny dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni 220 V bez niklu z 500 ml, sprzętem zapachowym 3000 CBM
| Technologia:: | Dyfuzja zimnego powietrza |
|---|---|
| Moc:: | 50 W. |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
220V Elektryczne, wolne od szumów dyfuzory olejków eterycznych o dużej powierzchni z 500 ml, 3000 CBM
| Technologia:: | Dyfuzja zimnego powietrza |
|---|---|
| Moc:: | 50 W. |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
220V Electric Silent Work Cinema Maszyna do dyfuzora zapachów o dużej powierzchni 3000 CBM
| Technologia:: | Dyfuzja zimnego powietrza |
|---|---|
| Moc:: | 50 W. |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
Cicha praca elektryczna dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni z 500 ml, 3000 CBM Scent Equipment
| Technologia:: | Dyfuzja zimnego powietrza |
|---|---|
| Moc:: | 50 W. |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
1

