Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ 130ml scent fragrance diffuser ] mecz 118 produkty.
Pilot zdalnego sterowania 300cbm 6W 130ml zapachowy dyfuzor zapachowy
| Imię: | maszyna do dyfuzora zapachowego |
|---|---|
| Materiał:: | Aluminium anodowane |
| Moc:: | 6 W. |
5W 1000m3 130ml Elektryczny dyfuzor zapachowy do domu / spa
| Materiał: | Anodyzowane aluminium |
|---|---|
| kolor: | Srebrny, czarny, błyszczący, niebieski |
| Pompa powietrza: | Nidec z Japonii / żywotność 3000 godzin |
130 ml szklana butelka samodzielny 12V srebrny pilot automatyczny dyfuzor zapachowy
| Tworzywo: | aluminium |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny, czarny, złoty, niebieski |
| Pompa powietrza: | Nidec z Japonii / żywotność 8000 godzin |
Aluminium 130 ml 300 cbm 1,0 ml / h Dyfuzor zapachu powietrza
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| kolor: | Srebrny, czarny, błyszczący, niebieski |
| Pompa powietrza: | Nidec z Japonii / żywotność 8000 godzin |
Aluminiowa supercicha japońska pompa powietrza o zapachu powietrza z pilotem i dużą mgłą
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny, czarny, złoty, niebieski |
| Pompa powietrza: | Nidec z Japonii / żywotność 8000 godzin |
Aluminiowy elektryczny dyfuzor zapachowy Domowa maszyna zapachowa z pilotem
| Nazwa: | maszyna do dyfuzora zapachów |
|---|---|
| Rodzaj: | ELEKTROSTATYCZNY, odświeżacz powietrza |
| Materiał: | Aluminium anodowane |
1000 kwadratowych stóp 6W Butelka PET 130 ml Dyfuzor olejków eterycznych do domu
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| kolor: | Srebrny, czarny, błyszczący, niebieski |
| Pompa powietrza: | Nidec z Japonii / żywotność 8000 godzin |
Technologia zimnego powietrza Akumulatorowy wentylator 130 ml Dyfuzor zapachowy powietrza Dyfuzja zapachowa dla banków, sprzedawców detalicznych
| Napięcie: | DC12V |
|---|---|
| Moc: | 6W |
| Kolor: | Czarne srebro |
Anodowane aluminium 100 Square Ft 130ml 6W Air Aroma Diffuser
| Napięcie:: | 12V1A |
|---|---|
| Moc:: | 6W |
| Hałas:: | < 30dba |
Ekologiczny dyfuzor zapachowy Hvac do użytku biurowego Radosny zapach z pilotem
| Typ: | Nawilżacz z wirnikiem Cool-Mist |
|---|---|
| Orzecznictwo: | CE, RoHS |
| Wydajność mgły (galon / dzień): | 12 |

