Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ 1000 square ft aroma air diffuser ] mecz 124 produkty.
1000 stóp kwadratowych Przenośny komercyjny dyfuzor zapachowy Dyfuzor wentylatora o wysokiej wydajności / zapachu
| Technologia:: | Dyfuzja zimnego powietrza |
|---|---|
| Napięcie:: | DC12V1A |
| Moc:: | 8 W. |
Pojemność oleju 150 ml Aluminiowy automatyczny dyfuzor zapachowy 110 V / 220 V do systemu kontroli zapachów ze stali nierdzewnej
| Moc:: | 15 W. |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Pokrycie:: | 600cbm / 1000-2000 stóp kwadratowych |
110V Silver 150ml profesjonalna hotelowa maszyna zapachowa do małej przestrzeni 600cbm
| Moc:: | 15 W. |
|---|---|
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
| Pokrycie:: | 600cbm / 1000-2000 stóp kwadratowych |
TWIN Pump Dyfuzja zimnego powietrza Metalowa maszyna zapachowa 500 ml na powierzchnię 200 metrów kwadratowych
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | Biało-czarny |
| Instalacja: | MONTAŻ NA ŚCIANIE, biurkowy |
Kolorowy profesjonalny dyfuzor zapachowy o powierzchni 1000 metrów kwadratowych z pompką powietrza
| Technologia:: | Dyfuzja zimnego powietrza |
|---|---|
| Moc:: | 50 W. |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
W pełni zaopatrzona maszyna zapachowa / odświeżacz powietrza z białego metalu
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| kolor: | Biało-czarny |
| Instalacja: | MONTAŻ NA ŚCIANIE, pulpit |
Profesjonalna bezszumowa maszyna do dyfuzora zapachowego na 1000 metrów kwadratowych
| Technologia:: | Dyfuzja zimnego powietrza |
|---|---|
| Moc:: | 50 W. |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
Zdalne sterowanie Automatyczny dyfuzor zapachowy w pomieszczeniu do domu, japońskiej pompy i atomizera
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| kolor: | Srebrny, czarny, błyszczący, niebieski |
| Pompa powietrza: | Nidec z Japonii / żywotność 8000 godzin |
130 ml srebrny samodzielny elektryczny dyfuzor zapachowy z pilotem do domu
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| kolor: | Srebrny, czarny, błyszczący, niebieski |
| Pompa powietrza: | Nidec z Japonii / żywotność 8000 godzin |
130 ml czerwony przenośny dyfuzor zapachowy w pomieszczeniu elektrycznym z pilotem do użytku domowego
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| kolor: | Srebrny, czarny, błyszczący, niebieski |
| Pompa powietrza: | Nidec z Japonii / żywotność 8000 godzin |

