Wszystkie produkty
-
Maszyna zapachowa
-
maszyna do dyfuzora zapachowego
-
Dyfuzor zapachowy powietrza
-
Olejek zapachowy Hotel Collection
-
Dyfuzory olejków eterycznych
-
Dyfuzory do aromaterapii
-
Bezwodny dyfuzor zapachowy
-
Dyfuzor powietrza w samochodzie
-
Komercyjna maszyna zapachowa
-
Automatyczny dyfuzor zapachowy
-
Hotelowa maszyna zapachowa
-
Dyfuzor zapachowy o dużej powierzchni
-
System zapachowy Hvac
-
system dostarczania zapachów
-
Elektryczny dyfuzor perfum
-
Domowa maszyna zapachowa
-
MohammedBardzo dobry produkt! -
DianaBardzo dobra jakość !
słowa kluczowe [ 1000 square ft aroma air diffuser ] mecz 124 produkty.
Bezszumowa maszyna do powietrza o zapachu srebra, elektryczny dyfuzor do aromaterapii z panelem dotykowym
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| kolor: | Srebrny, czarny, błyszczący, niebieski |
| Pompa powietrza: | Nidec z Japonii / żywotność 8000 godzin |
Promocyjny elektryczny elektryczny dyfuzor zapachowy, metalowy dyfuzor zapachowy 110v
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Kolor:: | czarny |
| Napięcie:: | 110 V - 220 V / 50 HZ - 60 HZ |
Metal 35W 2000M3 500ml Hotelowy dyfuzor zapachowy
| Materiał:: | Metal |
|---|---|
| Funkcja: | Zrównoważony |
| Kolor:: | czarny |
Bezwodny dyfuzor zapachowy 6W 30ml z anodowanego aluminium
| Rodzaj:: | Nawilżacz z wirnikiem Cool-Mist |
|---|---|
| Kolor:: | Srebrny, czarny, niebieski, glod |
| Materiał:: | Aluminium anodowane |
130 ml komercyjna dyfuzor zapachowy do sypialni o powierzchni 100 metrów kwadratowych
| Rodzaj:: | Nawilżacz z wirnikiem Cool-Mist |
|---|---|
| Orzecznictwo:: | CE, RoHS |
| Wyjście mgły (galon / dzień):: | 12 |
200CBM 130ml 6W Dyfuzor zapachowy do sypialni
| Rodzaj:: | Nawilżacz z wirnikiem Cool-Mist |
|---|---|
| Orzecznictwo:: | CE, RoHS |
| Wyjście mgły (galon / dzień):: | 12 |
Alunimum 30ml Dyfuzor zapachowy do butelek oleju na 80 metrów kwadratowych, kolor niebieski
| Rodzaj:: | Nawilżacz z wirnikiem Cool-Mist |
|---|---|
| Orzecznictwo:: | CE, RoHS |
| Wyjście mgły (galon / dzień):: | 12 |
Komercyjna maszyna do dyfuzji zapachów z zegarem
| Numer modelu:: | MX-802 |
|---|---|
| Woltaż:: | 110 v - 220 V/50 Hz - 60 Hz |
| Moc:: | 50 W |
Super cicha zdalnie sterowana komercyjna maszyna zapachowa z japońską pompą powietrza i kontrolą poziomu mgły
| Kolor:: | Czarny, srebrny, złoty |
|---|---|
| Materiał:: | Aluminium anodowane |
| Hałas:: | <30dba |

